Hizmetlerimiz

Pamukkaleferforje.com

Deneyime Güvenin

Çatı Yapımı Onarımı

Çatı tamiri, çatı tadilatı ve onarımı işlemleri, çatınızın sağlamlığını ve güvenliğini yeniden kazandırmak için yapılan önemli işlemlerdir. Profesyonel bir çatı onarımı hizmeti, hasarın boyutuna ve çatının malzemesine göre uygun bir çözüm sunacaktır.

PVC Pencere, Kapı ve Panjur Sistemleri

PVC Pencere, Kapı ve Panjur Sistemleri Yaşam alanlarınız için mekanlarınızda kesintisiz manzara sağlayabilirsiniz. Sistemin, sürülerek çalışması fazla alan kaplamadan yer tasarruf sağlayabilme fırsatı sunmaktadır.

Anahtar Teslim

Anahtar teslim olarak, evin temelden her türlü gerekliliğin yerine getirilerek, mal sahibine sunulmasıdır. Bu kapsamda sözleşme içinde mevcut olan üç tane süreç bulunmaktadır. Tasarım, tedarik ve inşaat.

image00087

Ferforje

Ferforje Pencere, Duvar üstü, Balkon, Merdiven, Demir Kapı, Bahçe çiti, Yeni ferforje modellerimiz, Motifler , Lazer saclar ve Çelik kapı saclarımız

image00025

Çelik Kapı

Çelik Kapılarımız, sac ve çelik lamalarla desteklenerek güçlendirilmiş, dışarıdan zorlamayla açılması imkânsız sağlam kapılardır.

Tadilat Tamirat

inşaata dair her alanda yanınızdayız. Eski evinizi yeni yuvanız yapabilir, tasarlayabilir, çatınızı kışa hazırlayabiliriz. Küçük bir tamirat ya da kapsamlı bir tadilat yapalım.

PAMUKKALE FERFORJE

Randevu Planlama

Adınızı ve numaranızı gönderin sizler ile iletişime geçelim

Whatsapp
whatsapp
Merhaba
Nasıl Yardımcı olabiliriz ?